1398/5/8 سه شنبه
پیگیری مبارزه با زمین خواری در استان گلستان با تاکید دفتر مقام معظم رهبری و دستور معاون اول رییس جمهور

کاظم پالیزدار از دستور معاون اول رییس جمهور برای رسیدگی به زمین خواری در استان گلستان بویژه منطقه روستای «زیارت» خبر داد و گفت: طبق گزارش دفتر معظم له، معاون اول رئیس جمهور دستوری برای پیگیری موضوع دادند که منجر به بازدید از این منطقه شد.
کاظم پالیزدار دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی ضمن اشاره به حضور خود و اعضای کارگروه فراقوه ای مبارزه با زمین خواری در استان گلستان برای بررسی موضوع زمین خوری در این منطقه اظهار داشت: در استان گلستان به خصوص روستای «زیارت» متاسفانه شاهد زمین خواری بودیم.
پالیزدار همچنین خاطر نشان کرد: گزارش دقیقی از سوی دفتر معظم رهبری به آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ارائه شده بود و ایشان هم به بنده ماموریت دادند تا برای بررسی موضوع به همراه مسئولین اجرایی وقضایی امر در منطقه حضور یابیم.
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی‌ همچنین بیان داشت: اینجانب با همراهی اعضای کارگروه فراقوه ای مبارزه با زمین خواری متشکل از رئیس سازمان امور اراضی، رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع، دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی، معاون بنیاد مسکن، معاون قضایی دادستان کل کشور در منطقه حضور یافتیم.
وی تاکید کرد: در بازدیدهای که داشتیم مصادیقی که دفتر حضرت آقا به آن اشاره کردند تماماً مورد تایید بود. جلسه‌ای نیز با استاندار گلستان برگزار شد که قرار شد انشاالله گزارش های آن تکمیل و به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شود.
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین بیان داشت: باید در مورد این مسئله تصمیم جدی گرفته شود پیش بینی کارشناسان این است که تغییر کاربری و تصرف ایجاد شده وضعیت  بسیار خطرناکی را برای منطقه بوجود خواهد آورد.
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

ارتباط با ما
آدرس: تهران، میدان پاستور، خیابان پاستور، ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی
کدپستی: ۱۳۱۶۸۴۳۳۱۱
تلفن: +۹۸(۲۱)۶۴۴۵
پست الکترونیک: info@nezarat.gov.ir